بازدیدکنندگان گرامی خوش آمدید .

رویه های ارسال سفارشات

پیک

برای شهر تهران و در محدوده ی توزیع پیک فروشگاه محصولات از طریق مامور فروشگاه برای شما ارسال میشود که هزینه ارسال برای تهران 10000 تومان  می باشد. زمان ارسال سفارشات داخل تهران 1 تا 2 روز کاری بعد از ثبت سفارش می باشد.

 ندکس

برای شهرهای دارای نمایندگی ندکس محصولات از طریق این شبکه ارسال میشود که سیستم ارسال امن محصولات هست و هزینه ارسال 10000 تومان می باشد که قبل از ارسال دریافت می گرددو مابقی نقدا به مامور ندکس و بعد از تحویل بسته پرداخت می گردد. زمان ارسال برای سفارشات ندکس بین 1 تا 5 روز کاری بسته به شهر محل سکونت شما مشتریان عزیز می باشد.

 پست

 برای شهرهایی که فاقد نمایندگی ندکس هستند سفارشات از طریق پست پیشتاز ارسال صورت می شود و تمام هزینه قبل از ارسال دریافت می شود. هزینه ارسال با پست پیشتاز برای سفارشات زیر 200 تومان معادل 10000 تومان می باشد. زمان ارسال در سیستم پست پیشتاز بین 2 تا 3 روز کاری بعد از ارسال می باشد.

 تیپاکس

 برای شهرهای دارای نمایندگی تیپاکس و مشتریانی که سفارشات فوری ثبت می کنند امکان ارسال از طریق تیپاکس وجود دارد که هزینه ارسال برای هر سفارش 15000 تومان می باشد و تمامی هزینه قبل از ارسال دریافت می گردد. زمان ارسال سفارشات تیپاکس بین 1 تا 2 روز کاری بعد از ارسال می باشد.

کلیه ی حقوق چاپ و نشر نزد آدم و حوا محفوظ است . - طراحی سایت نیتاران