در حال انتقال به بانک ... processing...

طراحی ناخن با لاک

03 اسفند 1400 | 04:26

طراحی ناخن با لاک

مدل لاک کروم 2022 با جدیدترین طرح های بروز

لاک کروم دارای حالت براق و فلزی است و شما می توانید از این مدل لاک برای دیزاین تمام ناخن هایتان استفاده کنید، می توانید چند تا از ناخن های خود را با کمک لاک کروم دیزاین کنید و برای دیگر ناخن های خود از لاک های مات یا معمولی استفاده کنید. در ادامه تصاویری از انواع طراحی ناخن با لاک کروم  مجلسی زنانه و دخترانه را مشاهده خواهید کرد..

طراحی ناخن ها باعث می شوند شما جذاب تر و باکلاس تر به نظر برسید به همین دلیل امروزه اغلب خانم ها تمایل دارند ناخن هایشان را به زیبایی طراحی کنند. بهتر است برای تنوع بیشتر در مدل دیزاین ناخن ها از ایده های خلاقانه و جالب استفاده کنید. طراحی ناخن با کمک پودر کروم از انواع ایده های جالب و فانتزی است و اگر شما تمایل دارید طراحی ناخن هایتان بیشتر جلب توجه کند بهتر است از این مدل طراحی استفاده نمایید.

ناخن های آینه ای یا طراحی شده با پودر کرم، جدیدترین مدلهای لاک ناخن هستند که امروزه به یکی از پرطرفدارترین انواع لاک ناخن تبدیل شده اند؛ همانطور که گفتیم در این نوع لاک ناخن از پودر کروم برای سطح ناخن استفاده شده است، از این رو به حالت آینه ای و بسیار براق و درخشان به نظر می رسد، در ادامه مجموعه تصاویری جدید و زیبا از انواع لاک ناخن آینه ای به رنگ طلایی گلچین کرده ایم که می توانید مشاهده کنید.

 

 

 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه آدم و حوا است.

آموزش میکاپ