در حال انتقال به بانک ... processing...

عطر شخصیت های معروف

02 مرداد 1401 | 16:09

عطر شخصیت های معروف

همه ما، به یک هنرمند، خواننده، هنرپیشه، فوتبالیست و ... علاقه  و یا توجه خاصی داریم. یا مثلا اونها را الگوی خودمون قرار دادیم. یا بیشتر پیگیر کارهایی که انجام می‌دن هستیم، و برای ما جذاب اینه که بدونیم از چه عطری، چه رنگی چه مارکهایی برای لباسهاشون و ... استفاده می‌کنند. حتی وقتی خودمون از یک برند خاصی برای عطر و یا لوازم آرایش استفاده می‌کنیم و متوجه می‌شیم که آدمهای معروف و خاص هم از همون مارک و برند استفاده می کنند ذوق زده می‌شیم. حداقل برای من که اینطور.

اگر بخواهیم خودمون را به ایده‌آلهای دنیای مد و فشن که هر روز و هر لحظه و دائم در حال تغییر است، نزدیک‌تر کنیم، یه راه کار راحت‌ و سهل، حداقل با امکانات موجودمون توی این شرایط سخت کشور، آشنا شدن با عطرهایی است که آدم معروفا استفاده می‌کنند. 

مطالعه ادامه این مقاله هم برای سرگرمی شما خوبه و هم اینکه شاید شما دنبال یکی از همین عطرها می‌گشتین، ما اینها را برای شما یک جا جمع کردیم، تا شما زمان کمتری را برای پیدا کردن اونها صرف کنین و هم اینکه با چندتا کلیک عطر مورد علاقتونو درب منزل دریافت کنید.

 

ادکلن مردانه کرید اونتوس گرین آیریش 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عطر مورد علاقه جورج کلونی

ادو پرفیوم ادو پرفیوم مردانه کرید مدل Green Irish Tweed حجم 120 میلی لیتر 

جورج كلونی جزو جذاب‌ترین هنرپیشه‌های هالیوود است نت آغازین این عطر با گل زنبق، شکوفه لیمو است و در نت پایان آن هم چوب صندل و عنبر به مشام شما خواهد رسید. اما در نت میانی برگ گل بنفشه را خواهید داشت. این عطر مخصوص مردان با اعتماد به نفس و پر قدرت است. رایحه کلی که از این عطر به مشام شما خواهد رسید. تلخ  و خنک است.

ادکلن مردانه داویدف مدل Cool Water Wave 

 

عطر مورد علاقه پرنس هری

ادکلن مردانه داویدف مدل Cool Water Wave 

به نظر می‌رسد پرنس هری را همه بشناسند. بله او یک عضور خانواده سلطنتی انگلیس است که همسر مگان مارکل از هنرپیشه‌های نامدار هالیوود نیز هست. این عطر، عطر مورد نظر پریس هری است. 

این عطر در آغاز با نت دریا، لیمو و فلفل همراه است. رایحه‌ای تلخ و خنک دارد که مورد پسند بسیاری از افراد است. نت پایانی این عطر عالی، چوب صندل و گیاه پاتچولی است. 

 

ادکلن زنانه دیور مدل Hypnotic Poison 

عطر مورد علاقه مَدونا

ادکلن زنانه دیور مدل Hypnotic Poison 

مدونا خواننده، کارآفرین، نویسنده و فردی بسیار معروف در دنیا است. نت آغازین این عطر زردآلو، آلوی سیاه و نارگیل است در نت میانی گل رز، یاسمین، زنبق دره، گل رز، چوب رزوود برزیلی و زیره‌ی سیاه را استشمام خواهید کرد و در نت پایانی چوب صندل، بادام، وانیل و مشک. رایحه این عطر زنانه، شیرین و گرم است.

عطر مورد علاقه تیلور سوئیفت

ادکلن ویکتور اند رولف مدل Flower Bomb 

تیلور سوئیفت خواننده، ترانه‌سرا، تهیه‌کننده موسیقی از این عطر استفاده می کند.فلاور بامب بوی شرقی، گلی و گرمی دارد و برای استفاده در تمامی فصول سال به غیر از تابستان مناسب است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه آدم و حوا است.

عطر و ادکلن