در حال انتقال به بانک ... processing...

با این لباس‌ها لاغرتر دیده شوید!

02 مرداد 1401 | 16:27

با این لباس‌ها لاغرتر دیده شوید!

با این لباس‌ها لاغرتر دیده شوید!

در انتخاب لباس باید دقت زیادی داشته باشیم چون ممکن است نوع لباسی که می پوشیم ما را چاق تر از آن چیزی که در واقعیت هستیم نشان بدهد. اگه می خواهید در لباس لاغرتر دیده شوید نکاتی در رابطه با رنگ، اندازه و خیلی موارد دیگر هست که باید در نظر بگیرید.

لاغر دیده شدن

جنس پارچه ای که برای لباس تان انتخاب می کنید نقشی تعیین کننده در لاغرتر به نظر آمدن شما دارد. اگر می خواهید لاغرتر دیده شوید باید به جای پارچه هایی که تار و پود برجسته و بافت درشت دارند، سراغ پارچه هایی بروید که مثل حریر، لطیف و ظریفند. دور پارچه های زمخت با طرح برجسته را هم خط بکشید و به هیچ قیمتی فریب زیبایی آنها را نخورید! در مورد طرح پارچه هم بهترین انتخاب برای شما پارچه های ساده یا در نهایت با خطوط عمودی ظریفند اما اگر به انتخاب پارچه های طرح دار اصرار دارید بهتر است سراغ مدل هایی بروید که گل های کوچک، اشکال هندسی ریز و چهار خانه های ظریف و کوچک دارند.

 

شلوار بوت کات
شلوار های جین که از زانو کمی گشاد می شود اندام را لاغرتر و بلندتر نشان می دهد. همراه با این شلوار ها لباس بلند بپوشید تا جذابیت ظاهر شما را بیشتر کند.
 
لباس های بلند
هر چه لباس بلندتر باشد شما را لاغرتر نشان می دهد. اگر می خواهید لاغر و بلند نشان داده شوید لباس های بلند با پارچه های سبک بپوشید.
 
استفاده از کمربند
درست است که یک پیراهن سفید و گشاد هیچوقت اندام را لاغر نشان نمی دهد، اما می توان با یک کمربند تاثیر این مدل لباس ها را کاملا تغییر داد.
 
شلوار تیره و بلند
شلوار تیره ای که روی کفش را بپوشاند قد را بلندتر و لاغرتر نشان می دهد. اگر پایین تنه چاق دارید این سبک شلوار بپوشید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه آدم و حوا است.

مد و فشن