در حال انتقال به بانک ... processing...

چند ایده جذاب برای استایل با رنگ سال ۲۰۲۲

04 اسفند 1400 | 20:18

چند ایده جذاب برای استایل با رنگ سال ۲۰۲۲

رنگ سال 2022 قرار است شما را شگفت زده کند. با نزدیک شدن به سال نوی میلادی موسسه پنتون رنگ سال 2022 را اعلام کرد. این رنگ قرار است نمادی از دوره گذار و بشارت دهنده تغییرات مثبت و موثر در زندگی بشر باشد. رنگ سال 2022 به انتخاب این موسسه very peri یا آبی بنفش نام دارد. این رنگ زیبا که از خانواده رنگ بنفش است و شباهت زیادی به رنگ گل پریوش دارد، روح خلاق شما را زنده خواهد کرد. با توجه به این نکات، کاملا طبیعی است که در سال جدید لباس های متنوعی با این رنگ در فروشگاه ها ببینید. اگر قصد دارید این رنگ را به استایل خود اضافه کنید بد نیست با رنگ های مکمل آن آشنا شوید. این رنگ ها به خوبی رنگ آبی بنفش را تکمیل کرده و استایلی متفاوت و درخشان برای شما می سازند.

 

ترکیب رنگ مشکی با رنگ سال2022   

یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین رنگ های جهان، مشکی است. اگر مایلید استایل ساده و مشکی رنگ خود را با اضافه کردن یک رنگ جدید و مطابق با مد روز، تغییر دهید ترکیب آبی بنفش و مشکی بسیار جذاب و ایده آل است. ترکیب رنگ سال 2022 با رنگ مرموز مشکی استایل شما را از همیشه خاص تر خواهد کرد. این ترکیب منحصر به فرد برای دختران جوان هم بسیار مناسب است. شما می توانید یک تی شرت و شلوار بگ مشکی را با اضافه کردن یک کت آبی بنفش به بهترین شکل تکمیل کنید. برای استایل رسمی هم کافی است یک کت و شلوار مشکی را به همراه تاپ یا شومیز بنفش آبی بپوشید.

رنگ بنفش آبی را با رنگ سفید ترکیب کنید

اگر با دقت نگاهی به کمد لباس های خود بیاندازید حتما لباس هایی با رنگ سفید پیدا خواهید کرد. رنگ سفید رنگی آرامش بخش و نماد پاکی و صداقت محسوب می شود. این رنگ معمولا برای افراد مختلف با رنگ پوست تیره یا روشن مناسب است. در ترکیب رنگ سفید با رنگ سال 2022، می توانید این رنگ را به عنوان یک رنگ خنثی در نظر بگیرید. در این ترکیب می توانید با احتیاط از رنگ سومی هم برای اکسسوری های خود استفاده کنید. این ترکیب برای روزهای گرم بهار و تابستان بی نظیر است.

استایل مونوکروم با رنگ سال 2022

همانطور که اشاره شد، رنگ بنفش آبی در طیف رنگ بنفش قرار می گیرد. یکی از بهترین رنگ هایی که می توانید در استایل مونوکروم بنفش آبی استفاده کنید، رنگ بنفش است. استایل مونوکروم یکی از جذاب ترین سبک هایی است که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در این ترکیب هم می توانید بنفش آبی را با بنفش آبی ست کنید و هم از یک آیتم بنفش تیره کمک بگیرید. این استایل مناسب خانم های طرفدار مد و جسور است. در استایل مونوکروم بهتر است از اکسسوری های خنثی و یا هم رنگ با استایل استفاده شود.

رنگ سال 2022 را با آبی بپوشید

بژ را فراموش نکنید

یک رنگ ایده آل برای ترکیب با رنگ سال 2022، بژ است. برای یک استایل رسمی، ساده و مطابق مد روز می توانید از ترکیب این دو رنگ استفاده کنید. رنگ بژ یک رنگ خنثی است که می تواند استایل شما را به بهترین شکل تکمیل کند. در این ترکیب رنگ آبی بنفش تبدیل به درخشان ترین عنصر استایل خواهد شد. اگر مایلید با این ترکیب رنگ رسمی تر دیده شوید بهتر است تنها به اکسسوری های آبی بنفش اکتفا کنید.

کمی قرمز به رنگ سال 2022 اضافه کنید

رنگ آبی بنفش یا very peri یک رنگ جذاب و خیره کننده است. اما اگر به دنبال یک رنگ چشمگیرتر برای ترکیب با آن هستید، می توانید قرمز را امتحان کنید. رنگ قرمز شور و هیجان زیادی به استایل شما می دهد. با این ترکیب رنگ می تواند نگاه ها را به سمت خود جلب کنید. البته این ترکیب برای محیط های رسمی چندان توصیه نمی شود و بهتر است استفاده از آن را به زمان های خاص مانند مهمانی های دوستانه موکول کنید. استفاده از اکسسوری های قرمز در استایل آبی بنفش می تواند انتخاب هوشمندانه ای برای شما باشد.

طیف زرد را با رنگ سال 2022 امتحان کنید

زرد رنگ محبوبی است که به شما انرژی زیادی می دهد. برای داشتن استایلی ساده و آرامش بخش می توانید از ترکیب رنگ لیمویی به همراه آبی بنفش استفاده کنید. اگر مایلید استایل درخشان تری داشته باشید زرد پر رنگ هم در کنار آبی بنفش بسیار جذاب خواهد بود. این استایل هیجان انگیز برای خانم های بانشاط و جسور بسیار مناسب است.

صورتی مکمل رنگ سال 2022

رنگ سال 2022 به تنهایی برای خانم ها بسیار مناسب است. اگر به دنبال یک رنگ ملیح دخترانه برای اضافه کردن به استایل بنفش آبی خود هستید، بهتر است رنگ صورتی را امتحان کنید. رنگ صورتی مانند رنگ قرمز نماد عشق است. ترکیب رنگ صورتی و بنفش آبی برای مهمانی های دوستانه بسیار مناسب است و به استایل شما ظاهری منحصر به فرد می بخشد. پوشیدن لباس های کژوال صورتی به همراه کت یا شلوار کتان بنفش آبی یک استایل روزمره زیبا برای شما می سازد.

با رنگ سبز استایل متفاوت تری بسازید

رنگ سبز نماد طبیعت، رشد و حیات است. ترکیب دو رنگ بنفش آبی و سبز می تواند انرژی مضاعفی به شما بدهد. نکته جذاب در ترکیب این دو رنگ این است که شما می توانید از رنگ های مختلف طیف سبز استفاده کنید. برای استایل ساده و آرام بهتر است به سراغ سبز پاستلی و نعنایی بروید. رنگ سبز فسفری و سبز تیره برای استایل های خیابانی خاص مناسب است. انتخاب رنگ سبز مناسب کاملا به سلیقه و جسارت شما در انتخاب رنگ های برجسته دارد. ترکیب این رنگ به همراه رنگ سال 2022 علاوه بر اینکه روح خلاقانه شما را زنده می کند، به مخاطب هم این سرزندگی را نشان خواهد داد.

نارنجی، ساختار شکنانه تر از همیشه

قبلا اشاره شد که می توانید قرمز و زرد را با رنگ سال 2022 ست کنید. گزینه ی فوق العاده ی بعدی می تواند رنگ نارنجی باشد. این رنگ کاملا گرم نماد شیفتگی، اشتیاق و جذابیت است. ترکیب این دو رنگ خارق العاده استایل شما را به طور کلی از دیگران متمایز خواهد کرد. رنگ نارنجی برای استفاده در فصل تابستان و پاییز مناسب است. در نتیجه شما می توانید به راحتی یک شلوار مناسب نارنجی رنگ را برای زمستان با پالتو رنگ سال 2022 ترکیب کنید. در فصل گرم هم می توانید آن را با مانتو یا شومیز آبی بنفش بپوشید.

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه آدم و حوا است.

مد و فشن