در حال انتقال به بانک ... processing...

کوشن چیست؟

02 مرداد 1401 | 16:01

کوشن چیست؟

کوشن (Cushion) چیست؟
کوشن ترکیبی از کرم پودر ، پنکک ، پرایمر میباشد که به‌صورت مایع در آمده و با استفاده از پد آرایشی روی صورت استفاده می‌شود. علاوه بر این Cushion نوعی زیرساز آرایشی بوده که حاوی BB کرم و CC کرم می‌باشد؛ BB کرم مخفف Beauty Base (پایه زیبایی) و CC کرم مخفف Color Correcting (اصلاح رنگ) می‌باشد.

نحوه‌ی استفاده از کوشن آرایشی

برای استفاده از کوشن آرایشی در اولین قدم باید پد را به مقداری کوشن آغشته نموده، با حرکت ضربه‌ای روی پیشانی، بینی، گونه‌ها و چانه بزنید. بهتر است تا زمانی که به پوشش دلخواه برسید این کار را تکرار کنید و بعد به آرامی تمام نواحی صورت را یکدست و یکنواخت با یکدیگر ترکیب نمایید. سپس با استفاده از لوازم آرایش دیگر آرایش‌تان را تکمیل نمایید.

مزایای استفاده از کوشن آرایشی چیست ؟

در این بخش برخی از مزایای کوشن آرایشی را برای شما شرح خواهیم داد که این دلایل عاملی برای جلب علاقه بانوان نسبت به استفاده از این محصول جدید می باشند.

  • سبک بودن روی پوست
  • پوشش‌دهی بالا
  • استفاده سریع و راحت
  • حاوی ویتامین، ضد آفتاب، پرایمر، مرطوب‌کننده

تفاوت کوشن و کرم پودر آرایشی چیست ؟

  • کوشن تنها حاوی کرم پودر نیست و دارای مقداری بی بی کرم و سی سی کرم در ترکیبات خود می باشد.
  • روش استفاده از کوشن ساده تر از کرم پودر می باشد. کرم پودر به پد جداگانه نیاز دارد اما کوشن در بسته بندی خود دارای یک پد مخصوص است.
  • کوشن پوش دهی بهتری نسبت به کرم پودر دارد.
  • کوشن ظاهری طبیعی تر به شما هدیه می کند.

تفاوت کوشن و موس صورت چیست ؟

برای درک تفاوت کوشن و موس صورت باید ابتدا با موس آشنا شوید. موس صورت نوعی کرم پوشاننده آرایشی است که به نوعی ترکیبی از کرم پودر و پنکک می باشد. این محصول در مقایسه با کرم پودر، قدرت پوشانندگی بالاتری دارد و پوست را براق نمی کند.

برای پاسخ به سوال تفاوت کوشن آرایشی با موس صورت چیست ، باید بگوییم که روش استفاده از موس صورت مانند کرم پودر است اما نحوه مصرف کوشن آرایشی بیشتر به نحوه استفاده از پنکک شباهت دارد. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، کوشن های آرایشی حاوی ترکیباتی از BB و CC کرم هستند و به همین علت پوشش دهی بیشتری دارند.

بهتر است بدانید که شستن کوشن از صورت هم بسیار ساده است و تنها با آب و شوینده سازگار با پوست خود می توانید به راحتی آن را از صورت خود بزدایید.

تفاوت کوشن و پنکک آرایشی چیست ؟

پنکک وسیله ای است که پس از کرم پودر و برای مات کردن آرایش به کار می رود، اما کوشن آرایشی جایگزین کرم پودر و پنکک است و به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین باید بدانید که پنکک به تنهایی پوشش دهی کوشن را ندارد.

سوالات متداول در رابطه با موضوع کوشن آرایشی چیست

در ادامه این مقاله به برخی از سوالات شما در رابطه با موضوع کوشن آرایشی چیست پاسخ خواهیم داد.

 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه آدم و حوا است.

آرایشی و زیبایی